Oakley lumeprille meil laos ei ole, küll aga oleme valmis sulle neid tellima.

Kui tead millist mudelit soovid, siis anna sellest PaPale kindlasti teada Kontakt lehelt või kirjuta otse prillid@papa.ee
Oakley Snow” prillid põhinevad kõrgtehnoloogial, mis teeb neist parimad selles vallas tegutsevatest brändidest. Lisaks on prillidel kaasas ka kaheaastane garantii.

 

Järgnevalt vaatame lähemalt mida üks korralik lumeprill endas sisaldab:

 

Klaas:

 

check_list_bg  High Defination Optics ehk HDO – Ebakvaliteetne klaas väsitab silmi. Oakley teeb oma klaasid nii, et ei tekiks valguse murdumist ebaloomulikul viisil, vaid kogu väljast tulev valgus oleks ühtlane ja moonutamata. See saavutatakse kitseneva klaasiga, mis on äärtest õhem ja keskelt pisut paksem.

 

check_list_bg  Plutonite klaasid on tehtud kõige puhtamast saada olevast polükarbonaadist. See materjal tagab klaasi tugevuse, vastupidavuse ja 100% UV kaitse. UV kaitse eelis teiste prillidega võrreldes on, et Oakleyl on kaitse klaasi sisse integreeritud, mitte ei kasutata eraldi liimitavat UV kaitsekilet. Isegi kriimustatud prilliklaasiga on su silmad alati kaitstud.

 

check_list_bg  Iridium klaasid: sobivad hästi päikselise ilmaga sõitmiseks. Iridium lisaga klaasid tagavad prillile kolm tähtsat omadust:

1) suurendavad kontrasti,

2) tumendavad klaasi,

3) aitavad vähendada peegeldusi.

 

Oakley Iridium põhineb samuti Plutionite klaasil kuhu on see on molekulaartasandil sisse integreeritud, see ei tule ära isegi kui klaas saab kriimustada.

 

Raam:

 

check_list_bg  Rihmal on seespool kummist sooned, mis tagavad, et prillid ei libise “üle kiivri” ja püsivad hästi paigal.

 

1aframe
2aframe
3aframe
4aframe

 

check_list_bg  Patenteeritud Outrigger süsteeb kindlustab, et su prillid sobivad hästi kiivri peale. See on tähtis, et rihm ei tekitaks lisapingeid prilliraamile mille tagajärjel objektid võivad moonduda ja nägemise kvaliteet langeda.

 

check_list_bg  Ventilatsioon – Kõik raamid on ventileeritud kõikidest äärtest – pealt, alt ja külgedelt. Üldiselt on ventilatsiooni avad ka klaasi sees, et oleks tagatud võimalikult hea õhutatus.

Ah jaa, kas mainisin, et kõikidel klaasidel on kolmekordne “F3 Anti- Fog” kaitse, mis on spetsiaalselt välja töötatud just Oakley Plutonite klaasidele.

 

check_list_bg  Kiivriga ühilduvus– Oakley prillid sobivad 98% turul olevate kiivritega olenemata tootjast.

 

Air Brake mudeliga tuleb kaasa lisaks kandekotile ka lisaklaas- üks päikselise ilma jaoks ja teine pilvise ilma ning lumesajus kasutamiseks.

Ülejäänud mudelitele soovitame juurde tellida ka teise klaasi, et saaksid mäel olemist nautida olenemata ilmast.
Kui ostad PaPa Prillide käest lumeprillid ja tellid kaasa teise klaasi, on lisaklaasi hind 15% soodsam.

1splice
2splice
3splice
4splice
Aloha Surfiklubi